YükleniYoooRR... 0
Deniz Web Medya Ajans
DİLLER

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, doğru ürün ya da hizmeti doğru zamanda doğru müşteriye ulaştırmak ile ilgili yapılan çalışmaların tamamını kapsar.

Aşağı Kaydır
03

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, doğru ürün ya da hizmeti doğru zamanda doğru müşteriye ulaştırmak ile ilgili yapılan çalışmaların tamamını kapsar.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama en basit tanımıyla bir firma, marka ya da ürünün dijital ortamlarda pazarlanma sürecidir. Dijital pazarlama sadece radyo, televizyon, gazete gibi geleneksel olarak kullanılan organlarının değil internet, mobil ve diğer online programların kullanıldığı bir pazarlama tekniğidir. Online pazarlama, E- Marketing ya da Web Pazarlama terimleri dijital pazarlama terimi için kullanılan diğer ifadelerdir.

Dijital Pazarlamanın Avantı Nedir?

Dijital Pazarlama altında alacağınız hizmetlerin nerdeyse tamamı ölçümlenebilir ve objektif olarak değerlendirebilir. Geleneksel medya platformlarına oranla hem daha düşük maliyet hem de daha verimli bir şekilde bütçenizi kontrol altında tutabilirsiniz.
Dijital pazarlama, diğer pazarlama yöntemlerine göre daha fazla insana erişebilme imkânı sağlamaktadır. Bu sayede markaların hedeflenen potansiyel hedef kitlesine ulaşması daha kolay olur.

Dijital Pazarlama Ajansı Ne Yapar?

İzmir Dijital Pazarlama Ajansı, hem ücretsiz hem de ücretli tüm dijital kanallar üzerinden marka bilinirliğinin artırılması ve yönlendirilmesinden sorumludur. Bu kanallar arasında sosyal medya, web sitesi, arama motoru sıralaması, e-posta, görüntülü reklamcılık, blog ve diğer dijital kanallar bulunmaktadır.Dijital Pazarlamacı genellikle her kanal için farklı bir anahtar performans göstergesine (KPI) odaklanır, böylece performansını ölçebilir. Örneğin SEO’dan sorumlu bir dijital pazarlamacı, web sitesinin “organik trafiğini” artırmak için çalışmalar sağlar, performansı ölçer ve raporunu hazırlayıp ilgili kişilere sunar.
 

SEKTÖREL RAKiPLERiNiZiN BiR ADIM ÖNÜNDE OLUN!


 

 

Dijital pazarlama, sürekli bir çalışma ve etkili stratejiler ile doğru kullanıldığında markalara başarı getirmekte oldukça cüretkardır. Kaliteli müşteriler ve yüksek satış elde etmenin yolu, kitleniz neredeyse planlanmış şekilde orada olmak ve stratejik bir plan uygulamaktan geçiyor.
 

  • Butik bir ajansın gözde müşterisi olun.
  • Etkili bir pazarlama stratejiniz olsun.
  • Satış hacminizi arttırın.
  • Hedef kitlenizle güçlü bir bağ kurun.
  • Reklam harcamanızı azaltın.
  • Sadece işinize odaklanın.


     
Dijital Pazarlama Alt İçerikler
01.