YükleniYoooRR... 0
Deniz Web Medya Ajans
DİLLER
Kaydır

E-Ticaret

E-ticaret sitesi oluşturmak, bu konuda teknik destek almak ve izmir e-ticaret çözümlerimizden yararlanmak istiyor iseniz İzmir Merkezli Web Tasarım Firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Aşağı

Kaydır

E-Ticaret

E-ticaret sitesi oluşturmak, bu konuda teknik destek almak ve izmir e-ticaret çözümlerimizden yararlanmak istiyor iseniz İzmir Merkezli Web Tasarım Firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

E-Ticaret

E-ticaret Nedir?

Elektronik ticaret, kısa adı ile e-ticaret ürün ve hizmetlerin satıcı ve alıcının fiziksel olarak bir araya gelmeden internet üzerinden alınıp satılmasıdır.

E-ticaret nedir sorusuna en iyi cevap geleneksel ticaret faaliyet ve işlemlerinin sanal ortamda yani bir e-ticaret sitesi üzerinden gerçekleştirilmesi olacaktır. İnternettin her geçen gün yaygınlaştığı günümüzde E-ticaret alanında alınan ve satılan hizmet ve ürünlerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

E-ticaret sitesi oluşturmak, bu konuda teknik destek almak ve izmir e-ticaret çözümlerimizden yararlanmak istiyor iseniz İzmir Merkezli Web Tasarım Firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

E-ticaretin amacı, internet altyapısının kullanılarak ürün ve hizmetlerin zaman kısıtlaması olmadan alıcıya hızlı bir şekilde ulaşabilmesi, istenilen ürünün kolay bir şekilde alınabilmesi, satın alma  süreçlerinin farklı yöntemler ile güvenliğinin sağlanabilmesi olarak özetlenebilir. İzmir E-ticaret sitesi yapan firmalarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Sizde hızlı gelişen bu alanda yeriniz almak ve bir e-ticaret web sitesi sahibi olmak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

E-Ticaretin Faydaları Nelerdir?

E-ticaretin hem kullanıcılar hem de satıcılar açısından bir çok avantajı vardır. E-Ticaret avantajları aşağıda sıralandığı gibidir;

Kullanıcı açısından faydaları;

 1. Kullanıcıya hızlı alış veriş ortamı sunulur.

 2. E-ticaret siparişlerinin takiplerini kolaylaştırır.

 3. Ürün çeşitliliği fazladır ve kullanıcıya bu ürün ve hizmetleri karşılaştırma imkanı sunulur.

 4. Bir çok alış veriş sitesinde kullancı yorumları ve puanlaması mevcut olduğu için satıl alınacak ürüne ilişkin güven sorunu ortadan kalkar.

 5. Bir çok ürün bazı kira, personel vb. maliyetleri olmadığı için kullanıcıya daha uyguna sunulur.

 6. Ürün ve hizmetlere ilişkin kampanyalardan haberdar olmak daha kolaydır.

 7. Satın alma işlemleri 7/24 yapılabilir.

 8. E-ticaret iş ilanlarının takibi kolaylaşır.

Satıcı açısından faydaları;

 1. Ürün ve hizmetlerini satmak için ofis veya personele ihtiyaç kalmaz.

 2. Ürün ve hizmetlere ilişkin hem görsel hem de yazılı olarak daha fazla açıklama sunma imkanı vardır.

 3. Farklı firmalarla anlaşmak şartıyla bir çok noktadan satış ve gönderi yapılabilir.

 4. Hedef kitleye ulaşmak daha kolaydır.

 5. Yurt dışına satış imkanı daha kolaydır.

 6. Sanal ortamda ürünlerin takibi (satış sayısı, stok miktarı vs.) daha kolay olacaktır.

​E-ticaret sitesi kurdurmak yada bilgi almak için bizimle deniz-web.com/iletisim.html sayfamızdan lütfen iletişime geçiniz.

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

E-ticaretten faydalanabilmek için yapmanız gereken hususlar genel olarak şu şekildedir,

Alan adı (Domain) seçimi; ticaret yapacağınız alanla ilgili olarak bir e-ticaret sitesi oluşturmanız gerekir. Siteye kullanıcıların kolay ulaşabilmesi için site isminin akılda kalıcı ve kolay olmasında fayda var.

Sunucu; Sitenizde ürün ve hizmetlerinizi yayımlamak, gelen talepleri karşılamak e-ticaret siparişlerini takip etmek için güçlü bir sunucuya ihtiyacınız olacaktır.

E-Ticaret ödeme yöntemleri; yapacağınız alış verişlere ilişkin bir ödeme yöntemi belirlemeniz gerekmektedir. En yaygın ödeme yöntemleri kredi kartı ile, kapıda ödeme veya elden yapılan ödemelerdir.

Güvenlik sertifikası; kullanıcıların güven içinde alışveriş yapabilmeleri için oluşturmuş olduğunuz e-ticaret sitesini güvenlik sertifikaları ile korumanız gerekmektedir.

İzmir E-Ticaret Hizmeti

E-ticaret kullanarak ürün veya hizmet satışı yapmak istiyorsanız, belirttiğimiz hususlar hakkında profesyonel destek almanız işinizi oldukça kolaylaştıracak ve olması muhtemel sorunların önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Sizde bu bu kaliteli hizmetin avantajlarından uygun fiyatlara faydalanmak istiyorsanız lütfen https://www.deniz-web.com/iletisim.html sayfamızdan bizimle iletişime geçiniz.

04.