YükleniYoooRR... 0
Deniz Web Medya Ajans
DİLLER

Web Tasarım

İzmir Web Tasarım Ajansı ile İnternette işletmenize özel hazırlanan web siteniz ile öne çıkmak ister misiniz? Firmanıza Özel Web Tasarımı Teklifi İçin Hemen Arayın.

Aşağı Kaydır
04

Web Tasarım

İzmir Web Tasarım Ajansı ile İnternette işletmenize özel hazırlanan web siteniz ile öne çıkmak ister misiniz? Firmanıza Özel Web Tasarımı Teklifi İçin Hemen Arayın.

Web Tasarım

Deniz Web Ajans kendi bünyesindeki  geliştirdiği web tasarımlar ile müşterilerine, sürekliliği olan, sorunsuz ve esnek bir kullanım sunmaktadır.

Deniz Web Ajans, profesyonel tasarım anlayışı ile, başlangıç aşamasından, teslim aşamasına kadar, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar. Web tasarım projelerinde bir çok ulusal marka Deniz Web Ajans'a güvendi, ve farkındalığı yakaladı...

İzmir Web Tasarım Hizmeti

Deniz Web Ajans olarak web site çalışma prensiplerimiz, Öncelikle müşterilerini iyi analiz ederek, beklentilerini, hedeflerini algılayıp faaliyetlerine başlar, alınan veriler ve bilgiler doğrultusunda müşterilerimize örnek web sitesi çalışması yaparak paylaşır. Tüm kreatif tasarım zekasını ve birikimlerini izmir web tasarım hizmet süreci boyunca projelere aktarır.
 

Genel Konsept Tasarımı ve Alt sayfa duruşlarının belirlenmesi, Kod geliştirme, Kod yapısı ile Tasarımın uyumluluğu, Veri girişi, Testler, Yayına geçiş, Eksiklik veya hatalara karşı sorumluluk aşamaları gerçekleştirilir.
 

Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli bir unsur daha vardır. Web sitelerimizde özel kod yapısı (SEO) ile, tarayıcı sonuçlarında ön sıralarda yer almanıza destek oluyoruz. Yapılan SEO çalışmalarının maalesef bir garantisi yoktur, bu zamana kadar deneyimlediğimiz başarılı SEO alt yapıları kurduğumuzdur. 

Çağın olmazsa olmazı Web Site Tasarım süreçlerinizde sizde İzmir web tasarım ofisi olarak bizi tercih ederek sizde farkındalığımızın keyfini yaşayacaksınız.

Web Sitesi Tasarımı Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

  1. Web sitesinin modern bir arayüze sahip olması.
  2. Güncel bir kodlama ile hazırlanmaları
  3. Web sitesinin içeriğinin doyurucu olması
  4. İletişim , harita gibi linklerin web sitesine eklenmesi.
  5. Kolay gezilebilir ve gözü yormayan bir tasarım diline sahip olması.
  6. Hızlı açılması ve bilgisayarı yormaması
  7. Genel çözünürlüklere hitap etmesi.
  8. Uzun süreli teknik destek alabilme imkanı.


 

Alanadı:

İhtiyacınız olan alan adını sizin adınıza tescil ediyoruz.
 

Hosting:

İhtiyacınız olan hosting hizmetini 1 yıl ücretsiz olarak sizin için sağlıyoruz.
 

Özel Tasarım

Şirketimiz dilerseniz sizin için özel bir tasarım yapabilir veya özel bir yazılım hazırlayabilir.
 

Tüm Ekranlar ile Uyumlu Site Tasarımı:

Günümüz ihtiyaçlarına uygun olarak web siteleri mobil tarayıcılarla uyumlu responsive alt yapıya sahip olarak çalışmaktadır.

Google Arama Motoru optimizasyonu – Seo:

Web siteniz google standartlarına uygun şekilde dizayn edilmektedir.

Detaylı Bilgiyi Buradan Alabilirsiniz.
 

Sosyal Medya Hesaplarının Açılması:

Şirketimiz dilerseniz sizin için İhtiyacınız olan facebook, instagram, youtube gibi sosyal medya hesaplarınızı kurumsal olarak oluşturabilir.
 

Google Harita Kaydı:

İhtiyanız olan Google Benim İşletmem (Google My Business) harita kaydınız oluşturabilir yada varolan harita kaydınızı yönetebiliriz. 
 

Sınırsız Destek:

Uzman Teknik Personelimizden Sınırsız Destek Alabilirsiniz.
 

Google’da İlk Sayfa:

Başarılı google alt yapımız sayesinde web sitenize gireceğiniz içeriklerle ve sosyal medya araçlarının kullanımıyla sizde web sitenizi arama motoru sonuçları arasında ilk sayfaya çıkartabilirsiniz.
 

Yönetim Paneli

Yönetim paneli ile web sitenizi kendiniz düzenleyebilirsiniz. Deniz Web Ajans tarafından hazırlanan tüm web siteleri, hazırladığımız yönetim paneli sayesinde basit ve kolayca güncellenebilir niteliktedir.  Web siteniz yayına alınmadan önce ekibimiz tarafından firmanıza gerekli eğitimler verilmektedir.
 

Teknik Destek

Hizmetiniz aktif olduğu sürece Deniz Web Ajans tarafından 0507 868 2775 nolu telefonu arayarak yada info@deniz-web.com mail gönderek soru ve sorunlarına çözüm bulabilirsiniz.

İzmir Web tasarım hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için referanslar bölümümüzü inceleyebilir iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

Web Tasarım Alt İçerikler
02.