YükleniYoooRR... 0
Deniz Web Medya Ajans
DİLLER
Kaydır

Bölgesel SEO

Yerel (Local) arama motoru optimizasyonu, bir web sitesini lokal arama sonuçlarında bulunacak biçimde optimize etmeye odaklanan bir SEO dalıdır.

Aşağı

Kaydır

Bölgesel SEO

Yerel (Local) arama motoru optimizasyonu, bir web sitesini lokal arama sonuçlarında bulunacak biçimde optimize etmeye odaklanan bir SEO dalıdır.

Bölgesel SEO

BÖLGESEL SEO HİZMETLERİ NEDİR?

Bölgesel SEO, tüm ülkeye hizmet vermek için hazır değilken belirlediğiniz bir bölgede müşteri adayları bulmak ve buna bağlı olarak riskler almak istediğinizde işe yarayan ara bir stratejidir. Tek bir devleti, ili, ilçeyi yahut semti hedeflemekle işe koyulabilirsiniz. Bölgesel SEO uyumlu web tasarım fiyatları diğer site fiyatlarından çok farklı değildir. Fiyat farklılaşması, SEO işlemleri sırasında ortaya çıkmaktadır.

Bölgesel SEO, otomobil bayileri, franchise'lar ve zincirler, özellikle de KOBİ'ler ve çeşitli yerlerdeki profesyonel uygulamalar için sıklıkla kullanılmaktadır.

Bölgesel optimizasyon kampanyaları, kendi benzersiz zorluklarını ve fırsatlarını sunar ve sizin avantajınıza dönüştürülebilen arama motoru algoritmalarıyla ilişkili farklılıkları anlayan bir ortağa ihtiyacınız vardır.

Deniz Web, önde gelen bir dijital pazarlama ajansıdır ve ekibimiz, bölgesel SEO kampanyaları oluşturmak ve yönetmek için gerekli deneyim ve uzmanlığa sahiptir.

  1. BÖLGESEL SEO METODOLOJİSİ

Müşterilerimize sonuç sunmak için denenmiş ve kanıtlanmış köklü bir metodolojiyi takip ediyoruz.

Birlikte çalışarak, bölgesel odaklanmanızı iyileştirecek ve müşteri profilinizi görünür ve hesap verebilir şekilde geliştireceğiz.

  1. Müşteri Keşfi

Keşif, temeldir ve arama motoru sonuçlarında bölgesel sıralamalara hükmetme yolunda hayati bir adımdır.

Marka ve çevrimiçi varlığınızın şu anda pazarda nasıl göründüğüne bakıyoruz ve müşterilerinizin siz, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında gerçekte ne düşündüğünü anlamaya çalışıyoruz. Bu bilgiyi ideal müşterinizin ve nerede bulunabileceklerinin bir şemasını oluşturmak ve daha da önemlisi, Google, Bing veya diğer arama motorlarını kullanarak aktif olarak sizi nasıl aradıklarını anlamak için kullanırız.

Ayrıca, rakiplerinizin hem çevrimiçi ortamda ne yaptıkları ve hem de fiziki dünyalarında neler yaptıklarını anlama konusunda çalışmaya başlarız. Sık sık, çevrimiçi rekabetinizin gerçek dünyadan çok farklı bir karaktere büründüğünü görüyoruz; bu, marka ve pazar konumunuza gerçekte yeni bir ışık tutuyor.

Bölgesel SEO kampanyaları doğası gereği stratejiktir ve sonuçların beklenip istenmeyeceğini geliştirmek için sağlam bir temel gerektirir.

  1. Rakip Analiz ve Anahtar Kelime Araştırma

Anahtar kelimeleri dönüştürmek için şu anda arama sonuçlarının en üst sıralarında hangi rakiplerinizin nasıl konuşlandığına bakarak, yalnızca rekabet düzeyini (ve bu nedenle efor düzeyini) belirlemez, aynı zamanda, anahtar kelimelerin ve ifadelerin nasıl kullanılması gerektiği konusunda da sizlere danışmanlık hizmeti veririz.

Arama motoru kullanıcılarını web sitenize yönlendiren arama terimlerine odaklanarak en iyi anahtar kelime hedeflerini gerçekleştirmeye, kaynaklarınızı ve bütçenizi korumaya odaklanıyoruz. Biz sadece web sitesi ziyaretleri yapmakla kalmayıp, ürün ve hizmetlerinizi satın almak isteyen arama motoru kullanıcılarının ilgisini çekmek için de sizleri hazırlıyoruz.

Deniz Web, etkili bir şekilde rekabet edebileceğiniz ve baskın olabileceğiniz anahtar kelimeler ve kelime öbekleri için, derin bir deneyime dayanan son teknoloji ve araştırma araçlarını kullanır.

Bölgesel SEO stratejisine uyumlu web tasarım fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

02.