BLOGLARAktolun Group Web Sitesi Yayında!

BLOGLARAktolun Group Web Sitesi Yayında!

Web sitelerinin firmalar için büyük önem tasidiginin bilincinde olan Aktolun Group, yeni web sitesi ile sektörde standartlari bir kez daha belirliyor. Sektöründe lider firmalar arasında bulununan Aktolun Group, yenilikçi durusunu yeni web sitesiyle sergiliyor. Ürün, proje, teknik ve kurumsal bilgilerinin yer aldigi web sitesi, Aktolun Group'un dinamik yönünü yansitiyor.

Aktolun Group'un  web sitesi kullanisliligi ve içeriginin okunabilirligi ile ön plana çikarken, yukaridan asagiya dogru isleyen farkli yapisiyla da dikkat çekiyor. Yenilenen web sitesi ile Aktolun Group'un proje ve referansları ile ilgili her türlü bilgiye ulasilmasi her zamankinden daha kolay ve pratik...

İzmir Çeşme de, 2016 yılından bu yana faaliyet gösteren, kendisine dürüstlüğü ve güvenilirliği ilke edinen ve yol gösterici olarak seçen Aktolun Group bölgesinde  çeşme dekorasyon, çeşme tadilat, çeşme havuz yapımı, çeşme havuz bakımı ve çeşme gayrimenkul satışı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Sektörde güler yüzlü ve dürüst hizmet anlayışıyla hizmetlerine başlayan Aktolun Group  kuruluş ilkelerinden ayrılmadan aynı kararlılık ve azimle çalışmalarına  devam etmekte gelişen teknoloji ile birlikte en kaliteli hizmeti sunma gayreti ile çalışmaktadır.